IX OTWARTY PUCHAR ŚLĄSKA X OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIOREK I JUNIORÓW DO LAT 18 W WYCISKANIU LEŻĄC Knurów, 11 października 2014 r.

Już za 10 dni 11 października 2014 odbędą się dwie imprezy w  Knurowie IX OTWARTY PUCHAR ŚLĄSKA oraz X OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIOREK I JUNIORÓW DO LAT 18 W WYCISKANIU LEŻĄC. Zapraszamy serdecznie zapisy w terminie do 4 października, spóźnione od 5 do dnia  startu.

Wstępny program zawodów                                                                                                             godz. 8:30 odprawa techniczna w miejscu zawodów                                                           godz.9:00 ważenie wszystkich zawodniczek, następnie pozostałych zawodników, juniorów, weteranów, seniorów                                                                                                   godz. 11:00 start I grupy Szczegółowy komunikat i formularze zgłoszeniowe do pobrania w zakładce kalendarza imprez http://www.pzkfits.pl/kalendarz2014_ts.htm

G.LBez tytułu