KSW 31 – Porażka Patryka

Na sobotniej gali KSW 31 miał swój debiut w tej federacji Patryk Grudniewski z Wrocławia, mimo naszego dopingu Patryk przegrał.

Jego komentarz na Facebook-u:

„Sobotni wieczór niestety nie był dla mnie szczęśliwy, a debiut w organizacji KSW był zupełnie „przespany”. Jakbym był nieobecny. Od początku walki oddałem inicjatywę w ręce przeciwnika, co sprawiło że w drugiej rundzie już zabrakło mocy, aby poderwać się i spróbować odwrócić przebieg walki. Mimo pełnej świadomości tego, jaki będzie plan Grześka na tą walkę, nie potrafiłem się w niej odnaleźć, był on zdecydowanie lepszy tego wieczoru. Przegrałem przede wszystkim z samym sobą. Na pewno przeanalizuję jeszcze wiele razy całość przygotowań i sam przebieg walki. Chwila na złapanie „świeżego oddechu” i zabieram się do roboty.
Dziękuję tym wszystkim, którzy nie zwątpili, byli ze mną, trzymali kciuki i dodawali otuchy. Dziękuję mojej rodzinie i przyjaciołom. Wielkie dzięki dla całego klubu Fighters Factory (w szczególności Dawid Jędrzejek, Bartosz Strzała), Ankos Zapasy Poznań (trener Andrzej Kościelski, Mateusz Gamrot, menadżer Mariusz Stachowiak), Rio Grappling Club Wrocław Piotr Ka oraz Kacper Mk z Puncher Wrocław.
Podziękowania dla firm wspierających: ‪#‎JuchaBeton‬ ‪#‎7Nutrition‬‪#‎MMAsklep24‬ ‪#‎Proema‬ ‪#‎PhysioLab‬ ‪#‎FizjoSportMed‬ ‪#‎CrossfitMijollnir‬

Wciąż żyję, a to daje ogromną przestrzeń na powrót mocniejszym! ”

Życzymy wytrwałości i powodzenia na następnej gali !