Kuba Tokarz po raz kolejny udowodnił że jest poza konkurencją :) Kolejny sukces naszego kolegi i Złoty medal na MP w Parakajakarstwie :)

1 Czerwca na Poznańskim torze regatowym Malta odbyły sie III Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie. Po Raz kolejny bezkonkurencyjny w swojej grupie okazał sie Kuba Tokarz deklasując rywali wag konkurencji K1. Po Raz kolejny Kuba poprawił rekord życiowy co swoj dobrze prognozuje przed nadchodzącymi Mistrzostwami Swiata i Europy. Trzymamy wszyscy kciuki i czekamy na kolejne sukcesy :)

ku

III Mistrzostwa Polski Parakajakarzy REZULTATY

Zaktualizowano  w PONIEDZIAŁEK
III Mistrzostwa Polski w PARAKAJAKARSTWIE
1.06.204 Poznan MaltaBieg Nr 117 WYNIKI Niedziela 06.01.2014
Konkurencja: V1 KL. LTA MĘŻCZYZN godz. startow: 11.20
FA 1/1
Miejscu, TOR, NAZWISKO, imie, KLUB, CZAS
1 2 OTK 310 MOŹDZIERSKI TOMASZ OTK Opole 54,424
2 4 STA 321 ROSIŃSKI MIROSŁAW Początek Zielona Góra 55,096
3 5 SWR 305 Tokarz JAKUB Początek Wrocław 56.300
4 3 POZ 323 Straburzyński MARCIN START Poznań 1:00.327 5 7 STA 312 Matysik WIESŁAW Początek Zielona Góra 1:17.872
6 6 TKS 304 SZPAK JAKUB Kogeneracja Wrocław 1:22.700

Bieg Nr 119 WYNIKI Niedziela 06.01.2014
Konkurencja: K1 KL. LTA Kobiet godz. startow: 11.35
FA 1/1
1 5 309 Rutkowska IKS IKS AWF Warszawa PAULINA 58,712
2 1 POZ 313 JUCHIEWICZ LUCYNA START Poznań 1:00.528
3 2 STA 300 KUBAS KAMILA Początek Zielona Góra 1:02.740
4 3 IKS 314 SZCZEPANSK-Tęcza MARZENA IKS AWF Warszawa 1:16.668

Bieg Nr 123 WYNIKI Niedziela 06.01.2014
Konkurencja: K1 KL. MĘŻCZYZN godz. startow: 12.05
FA 1/1
1 4 SWR 305 Tokarz JAKUB Początek Wrocław 50,728
2 5 POZ 308 JAROS MARIUSZ START Poznań 1:14.624
3 1 TKS 304 SZPAK JAKUB Kogeneracja Wrocław 1:21.064
4 2 POZ 306 Wolniak Hieronim START Poznań 1:34.612
5 6 STA 312 Matysik WIESŁAW Początek Zielona Góra 1:45.880
0 3 POZ 307 Kałuża KAMIL START Poznań DNS

Bieg Nr 1231 WYNIKI Niedziela 01.06.2014
Konkurencja: K1 KL. Kobiet godz. startow: 12.10
FA 1/1
1 2 STA 300 KUBAS KAMILA Początek Zielona Góra 1:04.948
2 4 STA 301 KOPEĆ AGNIESZKA Początek Zielona Góra 1:33.112
3 3 STA 302 Leśkiewicz KATARZYNA Początek Zielona Góra 1:45.984
0 1 POZ 303 GÓRSKA KATARZYNA START Poznań DNS

Bieg Nr 1232 WYNIKI Niedziela 01.06.2014
Konkurencja: K1 KL. TA MĘŻCZ godz. startow: 13.15
FA 1/1
1 4 PUE 311 Montañez EDDIE Portoryko 45,958
2 2 OTK 310 MOŹDZIERSKI TOMASZ OTK Opole 48,098
3 3 SWR 305 Tokarz JAKUB Początek Wrocław 52,014
4 1 TKS 304 SZPAK JAKUB Kogeneracja Wrocław 1:24.646

Bieg Nr 1233 WYNIKI Niedziela 01.06.2014
Konkurencja: V1 KL. TA kobie godz. startow: 13.20
FA 1/1
1 3 309 Rutkowska PAULINA IKS AWF Warszawa 1:14.252 IKS
2 1 STA 302 Leśkiewicz KATARZYNA Początek Zielona Góra 1:19.024
3 4 STA 301 KOPEĆ AGNIESZKA Początek Zielona Góra 1:29.280
4 2 STA 300 KUBAS KAMILA Początek Zielona Góra 1:31.952

Wrzuc Maciuś się na silajest wnas
Bieg Nr 128 WYNIKI Niedziela 06.01.2014
Konkurencja: K1 KL. LTA MĘŻC godz. startow: 14.05
FA 1/1
1 3 STA 315 SURWIŁO MATEUSZ Początek Zielona Góra 42,343
2 2 PUE 311 Montañez EDDIE Portoryko 45,271
3 1 OTK 310 MOŹDZIERSKI TOMASZ OTK Opole 46,723
4 5 SWR 305 Tokarz JAKUB Początek Wrocław 51,083
5 8 SOK 316 graja MICHAŁ Sokół Ostróda 1:02.431Organizator
Wielkopolski Związek kajakowy

Szkolenie Sportowe i starty zawodników Stowarzyszenia START Poznań SA możliwe dzieki wsparciu finansowemu jakie otrzymujemy  m.in . z Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań, PFRON, PZSN START i Ministerstwa Sportu i Turystyki.